Procedura zgłaszania szkody z polisy AC

Procedura zgłaszania szkody z polisy AC

W przypadku gdy Państwa pojazd uległ kolizji proszę zarejestrować szkodę dzwoniąc na numer infolinii T.U. sprawcy w celu uzyskania numeru szkody:


Po zarejestrowaniu i uzyskaniu numeru szkody, w celu przyspieszenia procedury, prosimy o pobranie i wypełnienie wymaganych dokumentów załączonych w poniższych plikach:

Druki zgłoszenia szkody ALLIANZ - do pobrania:
zgłoszenie Allianz
oświadczenie Allianz

Druki zgłoszenia szkody ERGO HESTIA/MTU - do pobrania:
zgłoszenie ERGO HESTIA/MTU
oświadczenie ERGO HESTIA/MTU

Druki zgłoszenia szkody PZU - do pobrania:
zgłoszenie PZU
upoważnienie PZU
oświadczenie PZU - dostępne w serwisie

Druk zgłoszenia szkody WARTA - do pobrania:
zgłoszenie WARTA

Zakończenie procedury zgłoszenia szkody.

Po uzyskaniu numeru szkody oraz ewentualnym wypełnieniu odpowiednich druków zapraszamy do naszych pracowników w celu formalnego złożenia dokumentów oraz ustalenia terminu naprawy pojazdu.


WAŻNA INFORMACJA !!!

Holowanie pojazdu z miejsca zdarzenia. Przypominany, że w przypadku zaistnienia zdarzenia drogowego, to Państwo decydują dokąd zostanie odholowany samochód. Również w przypadku korzystania z bezpłatnego holowania wynikającego z zawartej polisy ubezpieczenia, holownik ma obowiązek odholować pojazd do wskazanego przez Państwa serwisu naprawczego.

Kompletność dokumentów warunkiem rozpoczęcia procedury likwidacji szkody w trybie bezgotówkowym jest dostarczenie przez Państwa niezbędnych dokumentów pozwalających na bezgotówkowe rozliczenie szkody.

Termin wykonania naprawy Termin rozpoczęcia naprawy Państwa pojazdu zależny jest przede wszystkim od tego w jakim terminie Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaakceptuje zakres i koszt naprawy. Z naszej strony zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań aby od momentu podjęcia decyzji przez T.U. czas naprawy był dla Państwa jak najkrótszy.

Powrót na górę